ÜRITUSED – vali üleval olevast menüüst endale sobiv üritus. APRILLIS TOIMUVAD ÜRITUSED ON LEHEL ALLPOOL ÜKSTEISE JÄREL KIRJAS

SINDHU PREM AURORA INDIVIDUAALSEANSID

sindhu

Sindhu individuaalseansid toimuvad 07.-11.05.2014, Pargi tn 35, Tallinn.

Registreerumine aadressil manoseminar@gmail.com

Kindlasti pange kirja, kas soovite 1 t või 1,5 tunnist seanssi, samuti info selle kohta, kas soovite tõlki või mitte (seansi hind sellest ei muutu).

1 tunnise individuaalseansi hind: 90€

1,5 tunnise seansi hind: 135€

 

Individuaalseansside teemad

1. Tervenemine “Transomatic dialogue” abil

Kestvus 1 – 1,5 tund

Transomatic Dialogue = terapeudi ja patsiendi vaheline dialoog, mille abil luuakse sild ehk ühendus teadlikkuse ja mõistmise juurde. See metoodika võimaldab avastada peidetud sõnumeid, mis on varjatult olemas igas haiguses.

Igal haiguse, nii füüsilise kui vaimse, juured on meie psühholoogilises ning emotsionaalses minevikus. Kasutades lõdvestumiseks transsi ehk teadvuse teatavat muutunud seisundit ja erilist dialoogi vormi, on võimalik kiiresti ning kergelt luua juurdepääs allasurutud mälestuste südamikku. Meetod võimaldab lihtsalt ja efektiivselt neist teadlikuks saada ja seeläbi toimub tervenemine ning vabanemine.

2. Eelmised elud

Kestvus 1 – 1,5h

Teekond ajas tagasi, eelmisesse ellu. Meetod loob selgust ja vabastab energiad, mis on kinni jäänud alateadlikesse käitumismustritesse.

3. Akashic protsess

Kestvus igal seansil – 1 tund

‘Akashic record’ – tuleneb Sanskriti sõnast “akasha”, mis tähendab “taevas”, “ruum” või “eeter”, milles sisalduvad kõik teadmised ja kogemused, sh. ka inimkogemused, samuti kõiki kosmilised, ajaloolised teadmised – see tähendab mitte-füüsilist tasandit ehk astraaltasandit, kuhu on eeterlikult kodeeritud kogu eksistents.

Seeria 13-st erinevast individuaalseansist, mis aitab jõuda sügavamale ja avaramale teadlikkuse tasandile ja kus väga vahetult kogetakse meenuvaid sündmusi.

See on personaalne ‘Akashic Record’- kogu evolutsiooni arhiivist kogetavad mälestused, mille on iga indiviidi teadlikkus igavikust endale kaasa saanud.

Tervenemine ja tadlikkuse laienemine võimaldavad liikuda sügavamale meditatiivsele tasandile ja aktiviseerivad olemasolevad, kuid senini mitte ilmenud (uinunud olekus) võimalused.

4. Emotsionaalne vabadus

Kestvus 30min./1h

Seanss aitab tunnetada ja vabaneda emotsionaalsetest tõketest, mis ei lase energial vabalt liikuda.

Meetod sobib hästi juhtudel, kui emotsioonid on nn. “külmunud”, neid on vaos hoitud. Teadlikult ja aktiivselt emotsioone vabastades, saab võimalikuks uuesti eluenergia vaba liikumine kehas.

5. Nõustamine

Kestvus 30min./1h

Seansi eesmärk on taastada side sisemise selgusega ning oma suunaga elus – oma teega. Tajuda võimalusi, märgata uusi väljakutseid ja liikuda nende suunas – nende poole ja edasi.

6. Energia lugemine

Kestvus 30 min/1 tund

Kõik vastuolud ja probleemid kajastuvad kehas energeetiliselt.

Energia lugemine võimaldab avastada, mis toimub chakratega ja energiaga peenkehas – loetakse peenkeha vibratsioone.

Selle meetodiga on võimalik lahendada vastuolusid, saada vastuseid lahendamata küsimustele ning probleemidele. Töötada saab ükskõik millises valdkonnas tekkinud probleemidega: töö, meditatsioon, loomingulisus, suhted jne.

7. Töötamine unenägudega, kasutades hüpnoosi

Kestvus: 1 tund

Lihtne ja turvaline meetod. Kasutatakse transsi ja dialoogi, et siseneda unenägude tõelisesse olemusse ning mõista ja integreerida unenägudes olemasolevaid sõnumeid.

Iga unenägu, olenemata sisust, on unenägija enda sisemise olemuse avaldumine. Mitte miski unenägudes ei ole juhuslik. Värvid, inimesed, situatsioonid jne. – kõik on hoolikalt valitud ja edastavad inimesele sümbolite-metafooride keeles tema sügavaimast olemusest sõnumeid. Iga kujund on kui võti, mis saab avada terviklikkuse ukse.

Alateadvus on üheksa korda suurem kui teadvus ja kõik unenäod on seotud inimese minevikuga. Meetod annab vahetu kogemuse – tekib sügav äratundmine ning oma tõelise olemuse tajumine, mis ei ole võrreldavgi igapäevaste väikeste arusaAmadega iseenda eksistentsist.

8. Tshakrate energeetiline tasakaalustamine

Kestvus 1 tund

Meetod on suunatud spetsiaalselt tshakratele (keha energiakeskustele) ja võimaldab avastada tsakaalust väljasolevaid energiapunkte ning taastada loomulikku energiavoogu Tera Mai Seichem’i abil, mis on iidne tervendamise meetod. Kasutatakse nelja elementi: Maa, Tuli, Vesi ja Õhk, millest me kõik koosneme. Meetod tasakaalustab ka igas meis eksisteerivat mees- ja naisenergiat.

Meetod suurendab energia liikumist kehas, aitab vabastada blokeeringuid, mis on tekkinud allasurutud tunnete, emotsioonide ja tõekspidamiste tagajärjel. Toob kaasa tundlikkuse, usaldamise ja teadlikkuse avardumise ning on lõõgastav, vabastav.

Nimetatud meetod, mis kujutab endast sügavat tööd energiatega, puhastab ning harmoniseerib energiavälja ning samuti füüsilist keha nii, et harmoonia ja heaolu muutuvad uuesti inimese loomulikuks seisundiks. Vanad haavad kaovad ja uued väljakutsed, võimalused avanevad – toimub tervenemine.

9. Sisemine vaimutäius/ sisemine ärksus

Kestvus: 30 min/1 tund

See on meditatsioon, milles kasutatakse visualiseerimise tehnikaid. Saavutatakse sügav lõõgastumise ja avar teadlikkuse seisund. Keskendutakse kehaliste aistingute tunnetamisele. Meditatsioon: Tunne-aisting-teadlikkus, võimaldab inimesel täpselt keskenduda ja suunata tähelepanu olemasolevatele tunnetele; võimaldab avastada blokeeritud ning allasurutud “sõlmed”, mis ongi haiguste ja keha ebaõige funktsioneerimise põhjustajateks. Kaasneb tervenemine, sügav meditatsiooniseisund ning kõirgem teadlikkuse tasand.

10. Bio-Energeetiline massaaž/Terapeutiline tervendamine

Kestvus 30 min/1 tund

Kerge lõõgastumisega algav seanss, mis jätkub lihtsate ning loomulike aurat ümbritsevate liigutustega,toetades ja suurendades energiavoogu ning aidates vabaneda energiakehas olevatest blokeeringutest, aga ka allasurutud tunnetest ning tõekspidamistest.

See on sügav töö energiaga, mis puhastab ning harmoniseerib energiavälja ning muudab heaolu tunde taaskord loomulikuks inimese seisundiks. Elu jooksul tekkinud haavad paranevad, toimub tervenemine ja avanemine uutele võimalustele.

Seansi läbiviija rolliks on olla energia transformeerumise ja tervenemise vahendajaks.

Tutvustusõhtud Osho Meditatsiooni Keskuses

Maja pilt

Igal esmaspäeval algusega kell 18:00 toimuvad tutvustusõhtud Osho Meditatsiooni Keskuses (Pargi tn 35, Tallinn). Tutvustusõhtul räägime erinevatest meditatsioonidest, mediteerimise tähendusest, tutvustame tulevasi kursusi ja juhendajaid, jagame kogemusi ja veedame mõnusalt aega.

Tutvustusõhtud on kõigile tasuta.

 

Kohtumiseni juba järgmisel esmaspäeval!

Meil on uus koduleht – www.veetmano.eu


moving-738850

 

UUELE KODULEHELE PÄÄSED KUI KLIKID SIIA

 

Veet Mano seminarid ja individuaalseansid Narvas, Tartus, Pärnus ja Tallinnas!

VEET MANO

Maailmakuulus tervendaja Veet Mano on tuntud kui osaleja saatest Venemaa 13.”Selgeltnägijate tuleproov”. Mano elas ja õppis OSHO juures alates 1978. aastast. Täna juhendab Veet Mano erinevaid OSHO meditatiivseid teraapiaid ja juhib seminare / laagreid üle kogu maailma.

Veet Mano esimesed seminarid Eestis toimusid mais, 2013.a.

 _MG_2512

Tallinn

Kursused toimuvad Pargi tn 35, Tallinn

Suhted, Armastus ja väljumine üksindusest“

17. aprill, 2014 a. Kell 18:00 – 20:00,

Tervis ja emotsioonid“

17. aprill, 2014 a. Kell 20:00 – 23:00,

Narva

18. aprill, 2014 a. Kell 14:00

Narva Kultuurimajas Rugodiv, Aleksandr Puškini tn. 8.

Tõlge inglise keelest vene keelde

Tartu

19. aprill, 2014 a. Kell 12:00

Tartu Ülikooli Ajaloomuuseum – Toomemäel, Lossi 25.

Tõlge inglise keelest eesti keelde

Pärnu

20. aprill, 2014 a. Kell 13:00

Pärnu Kuursaal , Mere pst 22.

Tõlge inglise keelest eesti keelde

KASUTA VÕIMALUST, TULE KOHTU MANOGA NING SAA VASTUSED ENNAST HUVITAVATELE KÜSIMUSTELE.

Täispilet: 50 eur,

Sooduspilet lastele, pensionäridele ja üliõpilastele: 45 eur.

Veet Manoga tuleb kaasa tema isiklik massöör Agni Bodhi. Individuaalseansid Tartus, Pärnus ja Tallinnas. Soovijatel on võimalus broneerida endale aeg (sügav massaź leevendamaks valusid üle-ja alaseljas ning kaelas, tõhus teraapia ka peavalude puhul, Jaapani näomassaź).

 Agni2

PILETID MÜÜGIL PILETILEVI MÜÜGIPUNKTIDES JA KOHAPEAL.

PILETEID ON VÕIMALIK KA OSTA ÜLEKANDEGA PANGAKONTOLE:

IBAN: EE491700017003359563 (Saaja: Seminar OÜ. Ülekandega tasudes palun kindlasti märkida selgitusse osaleja nimi ja osalemiskoht).

LISAINFO:

MANOSEMINAR@GMAIL.COM

TEL: 56896670, 56896671

“INIMEST FOOBIAST VABASTADA ON VÄGA LIHTNE,” ÜTLEB DR.J.KENLEY

(USSI)FOOBIAST VABAKS!-TV3 KODULEHEL ON OLEMAS VIDEO KONREETSEST SEITSMESTE UUDISTE SAATELÕIGUST – SELLEST, KUIDAS DR. KENLEY AITAS VABANEDA USSIFOOBIAST. VAADATA VÕIB KA TV3 FACEBOOKI LEHELT. KES TÄNA SEITSMESEID UUDISEID EI NÄINUD – SEL VÕIMALIK VAADATA KOGU LUGU NÜÜD.
DR. KENLEY ÜKS SEMINAR ALGAB HOMME (reedel) 11.apr. kl. 19 Nelijärve Puhkekeskuses ja teine seminar on 14.-16. Salzburgi hotellis. Seminaridel õpetab dr. Kenley osalejatele selgeks ka “töövahendi”, et kui edaspidi tekib mingeid uusi probleeme, siis saab igaüks ennast ise aidata – ei pea teistest sõltuma. See on seminaridel osalemise lisaväärtus! Piletid – Piletilevis. Täpsem info: www.oshoestonia.ee jawww.manoseminar.ee ja www.veetmano.eu Meiliaadress manoseminar@gmail.com; tel: 56896670

DR.J. KENLEY VABASTAB INIMESE USSIFOOBIAST MINUTITEGA – TV3 SEITSMESTES UUDISTES TÄNA, NELJAPÄEVAL KL.19

USSIFOOBIAS VABAKS-TV3 SEITSMESTES UUDISTES TÄNA (neljap.10.apr.) DR.JACK KENLEY VABASTAB USSIFOOBIAST MINUTITEGA!! DR. KENLEY SEMINARID EESTIS: 11 – 13.APRILLI, algusega homme kl. 19. NELIJÄRVE PUHKEKESKUSES ja 14-16aprill algusega kl. 19 Tallinnas, Salzburgi hotellis. Piletid müügil Piletilevis. Täpsem info:www.veetmano.eu ja www.manosemianar.ee jawww.oshoestonia.ee Telefonid: 56896670 ja 56660348, meiliaadress manoseminar@gmail.com

DR. KENLEY ETV SAATES “RINGVAADE” – TÄNA (kolmap.) kl. 19 – vabastab 10 minutiga foobiast


ETV “RINGVAADE” JÄRELVAATAMISE VÕIMALUS (DR. J. KENLEY VABASTAB FOOBIAST INIMESE 10 MINUTIGA): 
Saatelõik Ringvaate saates algab minutil 48:26 

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=147883DR.KENLEY ETV-s “RINGVAADE” saates TÄNA (kolmap.) kl.19 – INIMENE VABANEB 10 MINUTIGA FOOBIAST!

TV3 SEITSEMESED UUDISED ANNAVAD OMA SAATELÕIGU EETRISSE (TEISE INIMESE FOOBIA VABASTAMISEGA) KAS TÄNA VÕI HOMME ÕHTUL KL.19.

KES SOOVIB VEEL VABANEDA OMA HIRMUDEST, SÕLTUVUSTEST, FOOBIATEST, SIIS DR. JACK KENLEY SEMINARID:

11.-13 APR. NELIJÄRVE PUHKEKESKUSES, ALGUSEGA KL. 19 JA TEINE SEMINAR

14.-16 APR. ALGUSEGA KL. 19 SALZBURGI HOTELLIS, LAAGRIS (PÄRNU MNT.555).

PILETID MÜÜGIL PILETILEVIS JA PARGI TN.35, NÕMMEL.

TÄPSEM INFO WWW.VEETMANO.EE ja MANOSEMINAR.EE

DR. KENLEY EESTIS VÕIB OLLA AINULT SEL ÜHEL KORRA. TULGE JA VABANEGE!

Dr. JACK KENLEY (PREM JEEVAL) SEMINARID

Esmakordselt saabub Eestisse ülemaailmselt tuntudjahinnatud Kanada arst, energiaterapeut dr. Jack Kenley, kes on üle 30 aasta aidanud inimestel edukalt vabaneda erinevatest probleemidest nagu:

….hirm, viha, kadedus, kurbus, mure;

….enesehaletsus, madal enesehinnang jne.;

….stress, paanikahood;

….foobiad (kartus pimeduse-, vee-, üksinduse-, kinniste ruumide-, usside/hiirte-, lifti kasutamise ees jmt.)

….sõltuvused (sotsiaalsed sõltuvussuhted, sh. tööalased; alkoholi tarbimine; unerohtude tarvitamine, jne.)

Dr. Kenley juhendamisel toimub Eestis kaks mitmepäevast seminari: 11. – 13. aprillil ning 14. – 16. aprillil. Mõlemal seminaril käsitletakse samu probleeme. Need ei ole jätkuseminarid, seega piisab ühel seminaril osalemisest.

Lisaväärtusena omandavad osalejad seminari jooksul ka Dr. Kenley poolt kasutusel oleva metoodika – praktilise oskuse erinevate probleemide lahendamiseks ka tulevikus.

Vaata rohkem Dr. Jack Kenley kohta infot siit

SEMINARIDEL ON TÕLGE EESTI KEELDE

TOIMUMISAJAD JA – KOHAD:

 11.04 – 13.04 algusega kell 19:00

Nelijärve Puhkekeskus

Nelijärve 4, Aegviidu vald, Harjumaa(http://www.nelijarve.ee)

14.04 – 16.04 algusega kell 19:00

Salzburgi hotell

Pärnu mnt 555, Laagri (http://www.salzburg.ee)

 

AJAKAVAD:

 11. – 13. aprill

seminar Nelijärve Puhkekeskuses

 11.04. (R):

kl. 19.00- 22.00 seminar

12.04 – 13.04 (L-P):

kl. 9.00 -12.30. seminar

kl. 12.30.-13.30 lõunavaheaeg

kl. 13.30.-19.00 seminar

14. – 16.aprill

seminar Salzburgi hotellis

 14.04. (E):

kl. 19.00- 22.00 seminar

15.04 – 16.04 (T-K):

kl. 9.00 -12.30. seminar

kl. 12.30.-13.30 lõunavaheaeg

kl. 13.30.-19.00 seminar

 

SEMINARI HIND:

 pilet ilma majutuseta – 200 eur;

pilet koos majutusega – 250 eur

* hinnas ei sisaldu toitlustamine; kohapeal lõunatamise võimalus.

Piletid müügil:

Piletilevis (http://www.piletilevi.ee)

Pargi tn. 35, Nõmmel, tööpäeviti kl. 12 – 16

Kohapeal 30 min. enne seminaride algust (vabade kohtade olemasolul)

 

KOHTADE ARV ON VÄGA PIIRATUD!

 

LISAINFORMATSIOON:

Dr. Jack Kenley on diplomeeritud arst, terapeut, kinesioloog, nõelravi arst, energia terapeut, toitumisspetsialist ja lisaks ka füüsik-matemaatik.

Ürituse korraldaja: Seminar OÜ

manoseminar@gmail.com

www.veetmano.eu

www.facebook.com/eestiseminarid

tel:

56 89 66 70

56 89 66 71

56 66 03 48

 

Kohtumiseni dr. Jack Kenley seminaridel!

ütle elule JAH!

Veet Mano seminarid ja individuaalseansid Narvas,Tartus ja Pärnus!

_MG_2512

Narva

18. aprill, 2014 a. Kell 14:00

Narva Kultuurimajas Rugodiv, Aleksandr Puškini tn. 8.

Tõlge inglise keelest vene keelde

Tartu

19. aprill, 2014 a. Kell 12:00

Tartu Ülikooli Ajaloomuuseum – Toomemäel, Lossi 25.

Tõlge inglise keelest eesti keelde

Pärnu

20. aprill, 2014 a. Kell 13:00

Pärnu Kuursaal , Mere pst 22.

Tõlge inglise keelest eesti keelde

Täispilet: 50 eur,

Sooduspilet lastele, pensionäridele ja üliõpilastele: 45 eur.

PILETID MÜÜGIL PILETILEVI MÜÜGIPUNKTIDES JA KOHAPEAL.

PILETEID ON VÕIMALIK OSTA KA ÜLEKANDEGA PANGAKONTOLE (pangarekvisiidid leiate “Kontakt” alt)

Veet Manoga tuleb kaasa tema isiklik massöör Agni Bodhi. Individuaalseansid Tartus ja Pärnus. Soovijatel on võimalus broneerida endale aeg (sügav massaź leevendamaks valusid üle-ja alaseljas ning kaelas, tõhus teraapia ka peavalude puhul, Jaapani näomassaź).

Agni2

Veet Mano isiklik massöör Agni Bodhi

Agni Bodhi viibib Eestis 14. aprillist – 17.aprillini ja pakub massaaže ning erinevaid kursuseid

Ta on Osho Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse poolt sertifitseeritud massöör ja mitmete Osho meditatsiooni tehnikate õpetaja.


NÄOMASSAAŽI KURSUS 

15. aprillil, kl. 19.00 – 21.30

Pargi tn 35, Nõmmel

Kasutatades lõõgastavaid tehnikaid ja meditatsioone, õpitakse hoolitsema oma näo ilu eest. Tehnikad on hõlpsad ja effektiivsed ning neid on lihtne edaspidi igapäevaelus kasutada : vabastada nende abil näolihastes tekkinud pingeid, parandada vereringlust, avaldada mõju väikestele kortsudele näos ja hoida näonahka nooremana.

Kursuse hind: 35€

Võib tasuda kohapeal või ülekandega Seminar OÜ pangakontole.

Panga detailid: IBAN: EE491700017003359563 Saaja: Seminar OÜ. Ülekandega tasudes palun kindlasti märkida selgitusse osaleja nimi ja kursuse nimi

KOHTADE ARV ON PIIRATUD!


SELJA MASSAAŽ

14. aprill – 17. aprill

Pargi tn.35, Nõmmel

Võimalik on broneerida endale aeg alljärgnevatele massaaži seanssidele:

 

Sügav seljamassaaž leevendab valusid üla- ja alaseljas ning kaelas. Massaaž on tõhus ka peavalude puhul.

Eraldi on võimalik võtta ka Jaapani näomassaaži

Ühe massaaži kestvuseks on 1 tund ning hinnaks 70€. Maksmine toimub kohapeal ja sularahas.

Massaažile registreerimiseks palun saata e-mail manoseminar@gmail.com või helistada 56896670

 

KOGEMUSED

 Agni Bodhi on Veet Mano õpilane alates aastast 2005.aastast. (Veet Mano on töötanud seljaprobleemidega üle 10 aasta ja ta on arendanud välja hulga spetsiifilisi tehnikaid üla- ja alaselja tervendamiseks.)

Agni Bodhi läbis 2006. aastal Veet Mano käe all kursuse „Core Integration“ ehk „Sügav terviklikkus“ mis hõlmab sügavalt tervendavaid teraapiatehnikaid. Sellest hetkest alates on Agni rännanud Venemaal koos Veet Manoga, võttes osa erinevatest meditatsiooni seminaridest ja teraapia töötubadest, töötades nii Mano tõlgina, massöörina kui ka teraapiate juhendajana.

Aastatel 2009 kuni 2014 on ta Osho keskuses Punes praktiseerinud transformatiivset meditatsiooni ja teraapiaid. Viimastel aastatel on ta läbinud mitmeid treeninguid alates klassikalisest massaazist lõpetatdes erinevate Reiki ja Aura-Soma massaazitehnikaid käsitlevate kursustega. 

Aastal 2010 läbis ta ka „Jaapani näomassaazi“ kursused.

 

 

 

 

русская версия

русская версия

Oleme facebookis

ÜRITUSTE KALENDER

SOOVITA FACEBOOKIS

VITAMIINID

VITAMIINID
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux